Witam w świecie Motherfood

Cześć!

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś 🙂

Nazywam się Dominika Rapacz i jestem mamą Jagódki.

Uważam, że to, co jemy warunkuje nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie. Jest podstawą wszystkich naszych działań dnia codziennego, spełniania marzeń oraz realizacji celów prywatnych i zawodowych. Współczesny świat pędzi, zmuszając wielu z nas do pójścia na skróty i podawania na stół gotowych i przetworzonych produktów. Nie musi tak być. Moją misją jest pokazanie każdej zapracowanej Mamie, że zdrowe i pyszne gotowanie dla całej rodziny nie zajmuje więcej niż 30 – 40 minut! Co więcej, może być pretekstem do spędzenia czasu razem podczas przygotowania posiłku, a następnie celebrowania go. Upps! Ile zajmie wspólne biesiadowanie przy stole, to już nie daję gwarancji 😉

Znajdziesz u mnie sprawdzone, pyszne, szybkie w wykonaniu oraz zdrowe przepisy dla całej rodziny. Chciałabym pokazać Ci, że gotowanie nie musi być trudne oraz czasochłonne 🙂 Dodatkowo, podzielę się z Tobą smacznymi rozwiązaniami macierzyńskich dylematów, które znalazły zastosowanie w naszej rodzinie 🙂 Chcę pokazać Ci swoje funkcjonujące rozwiązania. Przekażę Ci informację, na temat sprawdzonych miejsc, jak np. kawiarnie, które są przyjazne dla mam z dziećmi. Polecę także książki warte przeczytania o tematyce parentingowej.

Każdy przepis na tym blogu przetestowałam osobiście, a większość zdjęć zrobiłam samodzielnie (jeśli zdjęcie zrobione jest przez kogoś innego będzie o tym odpowiednia adnotacja).

W czasie wolnym uwielbiam oczywiście gotować, trenować karate, chodzić po górach, podróżować oraz czytać książki.

Cały czas podnoszę swoje kulinarne umiejętności oraz gromadzę inspiracje biorąc udział w warsztatach kulinarnych. Miałam przyjemność gotować m.in z Tapi – właścicielem indyjskich restauracji GANESH. Jestem smakoszem. Potrafię wydać całe zaoszczędzone pieniądze na obiad w dobrej restauracji <3

Zawodowo zajmuję się koordynowaniem biurem w jednej z krakowskich korporacji. Dbam o to, aby biuro funkcjonowało bez zarzutu.

Jeżeli brakuje Ci jakiś treści, o których chciałabyś przeczytać, to proszę pisz. Postaram się temu zaradzić 🙂

Rozgość się i smacznego <3

DominikaR Autor

Kocham gotować od zawsze. Czas spędzony w kuchni daje mi chwilę wytchnienia, relaksu i satysfakcji. Najlepszą zabawą jest dla mnie testowanie nowych rozwiązań oraz niebanalne zestawianie dobrze znanych smaków. Dodatkowym plusem jest radość moich bliskich, których częstuje efektami mojej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *