Witam w świecie Motherfood

Cześć!

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś 🙂

Nazywam się Dominika Rapacz i jestem mamą Jagódki.

Uważam, że to, co jemy warunkuje nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie. Jest podstawą wszystkich naszych działań dnia codziennego, spełniania marzeń oraz realizacji celów prywatnych i zawodowych. Współczesny świat pędzi, zmuszając wielu z nas do pójścia na skróty i podawania na stół gotowych i przetworzonych produktów. Nie musi tak być. Moją misją jest pokazanie każdej zapracowanej Mamie, że zdrowe i pyszne gotowanie dla całej rodziny nie zajmuje więcej niż 30 – 40 minut! Co więcej, może być pretekstem do spędzenia czasu razem podczas przygotowania posiłku, a następnie celebrowania go. Upps! Ile zajmie wspólne biesiadowanie przy stole, to już nie daję gwarancji 😉

Znajdziesz u mnie sprawdzone, pyszne, szybkie w wykonaniu oraz zdrowe przepisy dla całej rodziny. Chciałabym pokazać Ci, że gotowanie nie musi być trudne oraz czasochłonne 🙂 Dodatkowo, podzielę się z Tobą smacznymi rozwiązaniami macierzyńskich dylematów, które znalazły zastosowanie w naszej rodzinie 🙂 Chcę pokazać Ci swoje funkcjonujące rozwiązania. Przekażę Ci informację, na temat sprawdzonych miejsc, jak np. kawiarnie, które są przyjazne dla mam z dziećmi. Polecę także książki warte przeczytania o tematyce parentingowej.

Każdy przepis na tym blogu przetestowałam osobiście, a większość zdjęć zrobiłam samodzielnie (jeśli zdjęcie zrobione jest przez kogoś innego będzie o tym odpowiednia adnotacja).

W czasie wolnym uwielbiam oczywiście gotować, trenować karate, chodzić po górach, podróżować oraz czytać książki.

Cały czas podnoszę swoje kulinarne umiejętności oraz gromadzę inspiracje biorąc udział w warsztatach kulinarnych. Miałam przyjemność gotować m.in z Tapi – właścicielem indyjskich restauracji GANESH. Jestem smakoszem. Potrafię wydać całe zaoszczędzone pieniądze na obiad w dobrej restauracji <3

Zawodowo zajmuję się koordynowaniem biurem w jednej z krakowskich korporacji. Dbam o to, aby biuro funkcjonowało bez zarzutu.

Jeżeli brakuje Ci jakiś treści, o których chciałabyś przeczytać, to proszę pisz. Postaram się temu zaradzić 🙂

Rozgość się i smacznego <3

DominikaR Autor

Kocham gotować od zawsze. Czas spędzony w kuchni daje mi chwilę wytchnienia, relaksu i satysfakcji. Najlepszą zabawą jest dla mnie testowanie nowych rozwiązań oraz niebanalne zestawianie dobrze znanych smaków. Dodatkowym plusem jest radość moich bliskich, których częstuje efektami mojej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.